Movies
Ratings
70- HeroRated ★ 2.5
PhantomRated ★ 3.0
Wreck-It RalphRated ★ 4.0
AshfallRated ★ 2.0
Mrs. Harris Goes to ParisRated ★ 3.5
Dr. Cheon and Lost TalismanRated ★ 2.0
101 DalmatiansRated ★ 3.0
Knives OutRated ★ 5.0
Avengers: EndgameRated ★ 4.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 3.5
EternalsRated ★ 3.0- Even if This Love Disappears From the World TonightRated ★ 3.5
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 3.5
Behind The ShadowsRated ★ 2.0
Zootopia 2Rated ★ 4.0
MonsterRated ★ 4.0
Concrete UtopiaRated ★ 3.0
ElementalRated ★ 3.0
Hijack 1971Rated ★ 3.0
GhostedRated ★ 2.5