Series
Ratings
43
Falling high school girl and Irresponsible teacherRated ★ 3.0- Wasteful Days of High School GirlsRated ★ 3.5
Crime SceneRated ★ 3.5- Shoot at MeRated ★ 3.0
Find Me in Your MemoryRated ★ 3.0
The CursedRated ★ 4.0
Skip and LoaferRated ★ 4.0
WandaVisionRated ★ 4.0
High School Mystery Club Season 3Rated ★ 3.5
365: Repeat the YearRated ★ 4.0
HawkeyeRated ★ 3.0
High School Mystery Club Season 2Rated ★ 4.0
High School Mystery ClubRated ★ 4.0
Colors of SisterhoodRated ★ 3.0
Secrets of the Shadow SectRated ★ 3.0
Ms. IncognitoRated ★ 2.5
To the MoonRated ★ 3.5
Girls Planet 999Rated ★ 2.5
Queendom 2Rated ★ 2.5
Crime Scene ZeroRated ★ 3.5