Titles you rated
AladdinRated ★ 4.5
ParasiteRated ★ 4.5
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
The Drug KingRated ★ 3.0
Extreme JobRated ★ 5.0
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 2.5
OrphanRated ★ 4.0
HeadhuntersRated ★ 4.5
The ChaserRated ★ 4.5
Take PointRated ★ 0.5
10 Cloverfield LaneRated ★ 3.0
The MayorRated ★ 4.0
VenomRated ★ 4.0
The Killing of a Sacred DeerRated ★ 4.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 5.0
Christopher RobinRated ★ 3.5
The Yellow SeaRated ★ 3.0
BurningRated ★ 4.0
The FakeRated ★ 4.0
TunnelRated ★ 4.5