Titles you rated
The Promised NeverlandRated ★ 4.5
Uncontrollably FondRated ★ 2.5
Nevertheless,Rated ★ 2.5
Squid Game Season 3Rated ★ 1.5
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.5
AdolescenceRated ★ 4.0
ChernobylRated ★ 3.5
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 3.0
RevenantRated ★ 2.0
Weak Hero Class 1Rated ★ 4.0
AnnaRated ★ 3.5
The 8 ShowRated ★ 2.0
Youth of MayRated ★ 3.5- A Recipe For My IndependenceRated ★ 4.0
- 명탐정 코난Rated ★ 4.0
- 명탐정 코난Rated ★ 4.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 3.5
Secret GardenRated ★ 3.0
High Kick Through The RoofRated ★ 3.5
High KickRated ★ 3.5