Titles you rated
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.5
The Conjuring: Last RitesRated ★ 2.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.0- My Daughter is a ZombieRated ★ 3.0
Jurassic World RebirthRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
SupermanRated ★ 4.0
How to Train Your DragonRated ★ 4.0
AkiraRated ★ 4.0
Gladiator IIRated ★ 3.5
Sasquatch SunsetRated ★ 3.0
AnoraRated ★ 4.5
The MatchRated ★ 3.5
Thunderbolts*Rated ★ 4.0
Attack on Titan the Movie: The Last AttackRated ★ 5.0
Mickey 17Rated ★ 4.5
Captain America: Brave New WorldRated ★ 3.5
Small Things Like TheseRated ★ 3.5
Past LivesRated ★ 4.5