Titles you rated
Sakamoto DaysRated ★ 4.0
Kaiju No. 8Rated ★ 3.5
Steins;Gate 0Rated ★ 4.5
STEINS;GATERated ★ 4.5
Atlanta Season 1Rated ★ 4.0
DAN DA DANRated ★ 4.0
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.5
Jeen-yuhs: A Kanye TrilogyRated ★ 4.5- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 3.5
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 4.0
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 4.5
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 4.0
Demon SlayerRated ★ 4.0
Peaky BlindersRated ★ 4.0
The NewsroomRated ★ 3.5
The NewsroomRated ★ 4.5
Orange Is the New BlackRated ★ 3.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 5.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 5.0