Titles you rated
Requiem for a DreamRated ★ 4.0
Ready Player OneRated ★ 4.0
All Quiet on the Western FrontRated ★ 4.0
The ThingRated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 4.0
The ChaserRated ★ 5.0
The Front LineRated ★ 4.0
Come and SeeRated ★ 4.5
In the Mood for LoveRated ★ 3.5
ShopliftersRated ★ 4.0
Still WalkingRated ★ 5.0
Our Little SisterRated ★ 3.5
Green BookRated ★ 5.0
The Wife of a SpyRated ★ 4.0
Million Dollar BabyRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 5.0
The First Slam DunkRated ★ 5.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 3.5
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.0
MonsterRated ★ 5.0