Titles you rated
OkjaRated ★ 4.0
The King of JokguRated ★ 4.5
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 3.0
Jack ReacherRated ★ 3.5- WishRated ★ 4.0
Confidential AssignmentRated ★ 3.5
World War ZRated ★ 3.5
Chronicle of a Blood MerchantRated ★ 3.5
The Big ShortRated ★ 4.5
Inside MenRated ★ 4.5
The HandmaidenRated ★ 4.5
Ant-ManRated ★ 4.0
SicarioRated ★ 4.0
ChappieRated ★ 3.5
SplitRated ★ 4.0
Penguins of MadagascarRated ★ 4.0
Black PantherRated ★ 4.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 3.5
The MayorRated ★ 5.0
Midnight RunnersRated ★ 3.5