Titles you rated
The BoysRated ★ 4.5
UzumakiRated ★ 1.0
Prison PlaybookRated ★ 4.0
Squid Game Season 3Rated ★ 2.5
Slam DunkRated ★ 5.0- ポケットモンスターRated ★ 4.5
New Recruit Season 2Rated ★ 4.0- 데스노트Rated ★ 4.5
Blue TowerRated ★ 4.0
New Recruit Season 1Rated ★ 4.0
Dragon Ball ZRated ★ 5.0
Dragon Ball ZRated ★ 5.0
D.P. Season 2Rated ★ 3.0
Band of BrothersRated ★ 4.5
D.P.Rated ★ 4.0
Itaewon ClassRated ★ 4.0
Dragon Ball ZRated ★ 5.0
Mask GirlRated ★ 3.5
The Walking Dead Season 4Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 5Rated ★ 4.0