Titles you rated
I, RobotRated ★ 4.5
MementoRated ★ 1.5
RatatouilleRated ★ 4.5
3 IdiotsRated ★ 5.0
Iron ManRated ★ 5.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.5
Moana 2Rated ★ 3.5
FrozenRated ★ 4.5
UpRated ★ 4.5
AvatarRated ★ 5.0
The Beauty InsideRated ★ 4.0
Dune: Part TwoRated ★ 3.0
Gonjiam: Haunted AsylumRated ★ 2.0
DuneRated ★ 3.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.0
Alien: RomulusRated ★ 4.5
InterstellarRated ★ 5.0
TenetRated ★ 3.0
Get OutRated ★ 4.0
OppenheimerRated ★ 3.0