Movies
Ratings
40
I Am LegendRated ★ 5.0
TwilightRated ★ 5.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 5.0
The Way HomeRated ★ 5.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 5.0
300Rated ★ 5.0
Battle RoyaleRated ★ 5.0
Seven DaysRated ★ 4.0
Death NoteRated ★ 5.0
ConstantineRated ★ 5.0
Ip ManRated ★ 5.0
New WorldRated ★ 5.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 5.0
Angels & DemonsRated ★ 5.0
DerangedRated ★ 3.0
MasqueradeRated ★ 5.0
Voice of a MurdererRated ★ 5.0
Scandal MakersRated ★ 5.0
Howl's Moving CastleRated ★ 5.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.0