Titles you rated
My Dress-Up DarlingRated ★ 3.0
Money GameRated ★ 3.5
Violet EvergardenRated ★ 4.5
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 3.5- 2 Days and 1 NightRated ★ 4.5
Arcane Season 1Rated ★ 4.0- Men on a MissionRated ★ 3.5
The Devil's Plan 2Rated ★ 2.0
Oshi no Ko Season 2Rated ★ 3.5
Sherlock Season 1Rated ★ 4.0
The Devil's PlanRated ★ 3.5
Oshi no KoRated ★ 3.5
Hospital Playlist Season 2Rated ★ 4.5
My Love From Another StarRated ★ 3.5
SKY CastleRated ★ 3.5
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 4.5
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 4.5
Squid Game Season 3Rated ★ 2.5
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
The Queen's GambitRated ★ 3.0