Movies
Ratings
21
FrozenRated ★ 5.0
Tidal WaveRated ★ 5.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 5.0
Sherlock HolmesRated ★ 5.0
Crows ZeroRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 5.0
War of the ArrowsRated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 5.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 4.0
Monsters, Inc.Rated ★ 1.0
Les MisérablesRated ★ 1.0
SilmidoRated ★ 4.0
The IncrediblesRated ★ 3.0
71: Into the FireRated ★ 3.0
300Rated ★ 4.0
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 5.0
Journey to the Center of the EarthRated ★ 5.0