Movies
Ratings
584
Teenage Mutant Ninja TurtlesRated ★ 1.0
StealthRated ★ 2.0
Gone GirlRated ★ 3.5
InterstellarRated ★ 5.0
Journey 2: The Mysterious IslandRated ★ 0.5
GodzillaRated ★ 2.0
300: Rise of an EmpireRated ★ 1.0
Non-StopRated ★ 3.0
Kundo: Age of the RampantRated ★ 2.0
The November ManRated ★ 1.5
LovelaceRated ★ 4.5
Black KnightRated ★ 3.5
DoomRated ★ 2.5
Taxi 4Rated ★ 2.5
The Fourth KindRated ★ 3.0
The RaidRated ★ 2.0
The Righteous ThiefRated ★ 3.0
Abraham Lincoln: Vampire HunterRated ★ 3.0
TranscendenceRated ★ 3.5
ImmortalsRated ★ 3.0