Series
Ratings
13
Abnormal SummitRated ★ 3.5
Assassination ClassroomRated ★ 4.0
Assassination ClassroomRated ★ 4.0- InuYashaRated ★ 4.0
- InuYashaRated ★ 4.0
- InuYashaRated ★ 4.5
- InuYashaRated ★ 4.0
- InuYashaRated ★ 3.5
Mob Psycho 100Rated ★ 5.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 5.0- Men on a MissionRated ★ 5.0
My Hero AcademiaRated ★ 5.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.5