Titles you rated
Jang Ok Jung, Living by LoveRated ★ 4.5
The Vampire DiariesRated ★ 4.5
The Great DoctorRated ★ 4.0
Heart to HeartRated ★ 3.5
Full HouseRated ★ 4.5
49 DaysRated ★ 3.5
Splash Splash LoveRated ★ 4.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 4.0
Couple or TroubleRated ★ 4.0
Will It Snow For Christmas?Rated ★ 4.5
Flower Boy Next DoorRated ★ 4.0
Bubble GumRated ★ 3.5
Queen In-hyun's ManRated ★ 4.5
Listen to My HeartRated ★ 4.0
Athena: Goddess of WarRated ★ 3.0
Oh My VenusRated ★ 3.0
The Village: Achiara's SecretRated ★ 4.5
IRISRated ★ 4.5
Doctor StrangerRated ★ 2.5
New HeartRated ★ 4.5