Titles you rated
- Doctor KRated ★ 2.5
MoneyballRated ★ 3.5
Avatar: Fire and AshRated ★ 3.0
No Country for Old MenRated ★ 3.5- Omniscient ReaderRated ★ 3.5
The WarriorRated ★ 3.0
The MatchRated ★ 4.0
Live Free or Die HardRated ★ 3.5
CommandoRated ★ 3.5
Last Action HeroRated ★ 4.0
EraserRated ★ 3.5
Batman & RobinRated ★ 3.0
End of DaysRated ★ 3.5
The 6th DayRated ★ 3.5
CliffhangerRated ★ 3.5
Rocky IVRated ★ 3.5
Rocky IIIRated ★ 3.5
Rocky IIRated ★ 3.5
RockyRated ★ 4.0- Honey, We Shrunk OurselvesRated ★ 3.5