Series
Ratings
38 60 Days, Designated SurvivorRated ★ 4.0 60 Days, Designated SurvivorRated ★ 4.0
 Stranger Season 2Rated ★ 3.5 Stranger Season 2Rated ★ 3.5
 StrangerRated ★ 4.5 StrangerRated ★ 4.5
 ExtracurricularRated ★ 4.5 ExtracurricularRated ★ 4.5
 Hot Stove LeagueRated ★ 4.5 Hot Stove LeagueRated ★ 4.5
 ChernobylRated ★ 4.0 ChernobylRated ★ 4.0
 Mr. SunshineRated ★ 4.0 Mr. SunshineRated ★ 4.0
 Prison PlaybookRated ★ 4.5 Prison PlaybookRated ★ 4.5
 BroadchurchRated ★ 4.0 BroadchurchRated ★ 4.0
 Good Luck!!Rated ★ 4.0 Good Luck!!Rated ★ 4.0
 Legal High 2Rated ★ 4.5 Legal High 2Rated ★ 4.5
 Legal HighRated ★ 4.5 Legal HighRated ★ 4.5
 Nodame CantabileRated ★ 5.0 Nodame CantabileRated ★ 5.0
- Robin HoodRated ★ 3.5
- Robin HoodRated ★ 3.5
- Robin HoodRated ★ 3.5
 TorchwoodRated ★ 3.5 TorchwoodRated ★ 3.5
 TorchwoodRated ★ 4.0 TorchwoodRated ★ 4.0
- TorchwoodRated ★ 4.5
 TorchwoodRated ★ 4.0 TorchwoodRated ★ 4.0