Movies
Ratings
48
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 5.0
RED 2Rated ★ 5.0
[REC]Rated ★ 3.0
AlwaysRated ★ 4.0
Hide and SeekRated ★ 3.0
InceptionRated ★ 3.0
GravityRated ★ 3.0
Now You See MeRated ★ 3.0
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 3.0
TraffickersRated ★ 3.0
FrozenRated ★ 3.0
SkyfallRated ★ 5.0
Casino RoyaleRated ★ 5.0
A Good Day to Die HardRated ★ 5.0
The A-TeamRated ★ 4.0
New WorldRated ★ 5.0
28 Days LaterRated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 4.0
World War ZRated ★ 5.0
TwilightRated ★ 4.0