Movies
Ratings
78
Beauty and the BeastRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 5.0
P.S. I Love YouRated ★ 4.0
Notting HillRated ★ 5.0
Upside DownRated ★ 3.0
You Are My SunshineRated ★ 5.0
MontageRated ★ 3.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 3.0
The Hot ChickRated ★ 4.0
Love ActuallyRated ★ 4.0
The WordsRated ★ 4.0
Pride & PrejudiceRated ★ 5.0
TakenRated ★ 4.0
TwilightRated ★ 5.0
Dancing QueenRated ★ 4.0
Mamma Mia!Rated ★ 5.0
All About My WifeRated ★ 5.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 3.0
My Sassy GirlRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 5.0