Titles you rated
Now You See Me: Now You Don'tRated ★ 3.0
200 Pounds BeautyRated ★ 3.0
Holy Night: Demon HuntersRated ★ 1.0
The Thursday Murder ClubRated ★ 3.5
The King of KingsRated ★ 1.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 3.5
ConclaveRated ★ 3.0
The Old Woman with the KnifeRated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 3.5
Thunderbolts*Rated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 3.0
Love in the Big CityRated ★ 4.0- Love ResetRated ★ 2.5
HoneySweetRated ★ 2.0
Humanist Vampire Seeking Consenting Suicidal PersonRated ★ 3.0
Brave CitizenRated ★ 1.5
The First Slam DunkRated ★ 2.5
MonsterRated ★ 3.5
UprisingRated ★ 2.5