Series
Ratings
117
The DefectsRated ★ 2.0
High Potential Season 1Rated ★ 4.5
When I Fly Towards YouRated ★ 5.0
Old Enough! Season 1Rated ★ 4.0
Hyper KnifeRated ★ 3.5
Daily Dose of SunshineRated ★ 3.5
The Judge from HellRated ★ 3.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 3.5
Pachinko Season 1Rated ★ 3.5
Severance Season 1Rated ★ 4.0
TriggerRated ★ 2.5
Hot Stove LeagueRated ★ 4.0
AdolescenceRated ★ 4.0
When the Stars GossipRated ★ 0.5
Gangnam B-SideRated ★ 3.0
Fight For My WayRated ★ 3.0
She and Her Perfect HusbandRated ★ 3.0
Hidden LoveRated ★ 3.5
Gank Your HeartRated ★ 3.5
Doona!Rated ★ 2.0