Titles you rated
Good NewsRated ★ 3.5
Yadang: The SnitchRated ★ 2.5
From Dusk Till DawnRated ★ 3.0
Good Will HuntingRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 3.0
Total RecallRated ★ 3.5
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 3.0
Green BookRated ★ 3.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.0
The Pursuit of HappynessRated ★ 3.0
MonsterRated ★ 4.0
The First Slam DunkRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 3.0
ElementalRated ★ 3.0
RRRRated ★ 3.0
We're the MillersRated ★ 3.5
Hit ManRated ★ 3.5
Blade Runner 2049Rated ★ 3.5