Movies
Ratings
359
TremorsRated ★ 4.5
LucyRated ★ 4.0
The HandmaidenRated ★ 4.5
BelieverRated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 5.0
Ex MachinaRated ★ 4.0
Ready Player OneRated ★ 4.5
The Boss BabyRated ★ 3.5
Get OutRated ★ 4.0
The Adventures of JinbaoRated ★ 0.5
Crayon Shin-chan: The Adult Empire Strikes BackRated ★ 4.0
My Girlfriend Is an AgentRated ★ 3.5
The Polar ExpressRated ★ 4.0
Saw IIRated ★ 3.0
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0
Annabelle: CreationRated ★ 2.0
The Secret Life of PetsRated ★ 4.5
Lights OutRated ★ 4.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 5.0