Titles you rated
CarrieRated ★ 3.5
The Killing of a Sacred DeerRated ★ 4.5
Set Me FreeRated ★ 4.0
City of GodRated ★ 4.5
IncendiesRated ★ 4.0
Bad GeniusRated ★ 5.0
SearchingRated ★ 4.0
MidsommarRated ★ 5.0
CruellaRated ★ 2.5
Love, LiesRated ★ 1.5
VivariumRated ★ 2.5
Zombieland: Double TapRated ★ 2.0
Dark Figure of CrimeRated ★ 1.5
Samjin Company English ClassRated ★ 2.5
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 2.5
JokerRated ★ 4.5
The ShiningRated ★ 4.0
RoomRated ★ 4.0
IdentityRated ★ 3.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 2.5