Titles you rated
Chungking ExpressRated ★ 2.5
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 3.0
The ThievesRated ★ 2.5
Zootopia 2Rated ★ 3.5
Bruce AlmightyRated ★ 3.0
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 4.0
Miss & Mrs. CopsRated ★ 3.0
Breakfast at Tiffany'sRated ★ 3.0
My Neighbor TotoroRated ★ 3.0
FlippedRated ★ 3.0
Sing StreetRated ★ 4.5
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 4.0
Melissa P.Rated ★ 2.5
12 Angry MenRated ★ 4.0
But I'm a CheerleaderRated ★ 4.0
Midnight in ParisRated ★ 1.5
After School Soda Weather Special EditionRated ★ 3.5
Men in BlackRated ★ 3.0
Christmas in AugustRated ★ 1.5
Moonlit WinterRated ★ 3.5