Movies
Ratings
307
Finding DoryRated ★ 3.5
Good Will HuntingRated ★ 4.5
The Silence of the LambsRated ★ 4.5
The King's SpeechRated ★ 3.5
The World of UsRated ★ 4.0
Blue JasmineRated ★ 5.0
The Man from EarthRated ★ 4.5
The World of KanakoRated ★ 4.5
Father of the BrideRated ★ 3.5
The Advocate: A Missing BodyRated ★ 3.5
Confession of MurderRated ★ 4.0
TraffickersRated ★ 3.5
MissingRated ★ 3.5
Before I Go to SleepRated ★ 3.5
Bridget Jones: The Edge of ReasonRated ★ 4.0
Bridget Jones's BabyRated ★ 5.0
Bridget Jones's DiaryRated ★ 5.0
Men in Black 3Rated ★ 4.5
The Accidental DetectiveRated ★ 3.5
Bravo, My LifeRated ★ 3.0