Titles you rated
The Fault in Our StarsRated ★ 5.0
My Girlfriend Is an AgentRated ★ 4.0
Goodbye MomRated ★ 4.0
TangledRated ★ 4.5
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 4.0
PunchRated ★ 4.0
Dancing QueenRated ★ 4.0
Nameless GangsterRated ★ 4.0
HowlingRated ★ 3.5
Men in Black 3Rated ★ 4.0
The Grand HeistRated ★ 3.5
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 3.5
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 5.0
The Fatal EncounterRated ★ 4.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 3.5
A Hard DayRated ★ 4.5
Kundo: Age of the RampantRated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.0
The PiratesRated ★ 3.5
Sea FogRated ★ 3.5