Titles you rated
SunnyRated ★ 4.0
How to Train Your DragonRated ★ 4.0
Men in Black 3Rated ★ 3.0
The Grand HeistRated ★ 2.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 3.0
TitanicRated ★ 3.0
The A-TeamRated ★ 4.0
Yes ManRated ★ 3.0
The MaskRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 3.0
Madagascar 3: Europe's Most WantedRated ★ 3.0
Scandal MakersRated ★ 3.0
71: Into the FireRated ★ 4.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 4.0
School of RockRated ★ 3.0- WishRated ★ 3.0
SecretRated ★ 3.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 3.0
3 IdiotsRated ★ 5.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 4.0