Titles you rated
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 2.0
Arcane Season 1Rated ★ 3.5
MovingRated ★ 4.5
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 3.5
BodyguardRated ★ 3.5
Narco-SaintsRated ★ 4.0
A Model FamilyRated ★ 1.5
Demon SlayerRated ★ 5.0
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 4.5
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 4.0
The Silent SeaRated ★ 2.5
Hellbound Season 1Rated ★ 3.0
ClickbaitRated ★ 3.5
Running ManRated ★ 5.0- Reckless ChallengeRated ★ 4.0
Infinite ChallengeRated ★ 5.0
Sex/Life Season 1Rated ★ 1.0
Omniscient Interfering ViewRated ★ 4.0
You Quiz On The BlockRated ★ 4.0