Titles you rated
ParasiteRated ★ 5.0
Anna KareninaRated ★ 4.0
MaggieRated ★ 2.5
Terminator 3: Rise of the MachinesRated ★ 5.0
A Walk to RememberRated ★ 3.5
Before SunriseRated ★ 5.0
Before SunsetRated ★ 5.0
Before MidnightRated ★ 4.0
The Time Traveler's WifeRated ★ 4.0
Midnight SunRated ★ 4.0
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 4.0
FlippedRated ★ 5.0- Take OffRated ★ 5.0
The Lion KingRated ★ 5.0
Scandal MakersRated ★ 4.0
Cyrano AgencyRated ★ 3.0
My Tutor FriendRated ★ 5.0
Princess MononokeRated ★ 3.0
Romance of Their OwnRated ★ 2.0
(500) Days of SummerRated ★ 3.0