Titles you rated
Spirited AwayRated ★ 4.5
Good NewsRated ★ 4.0
The Old Woman with the KnifeRated ★ 3.5
Love UntangledRated ★ 3.0
L-DK: Two Loves, Under One RoofRated ★ 2.5
F1: The MovieRated ★ 4.5
The First Slam DunkRated ★ 4.0
Us and ThemRated ★ 4.0
HarbinRated ★ 3.5
Hear Me: Our SummerRated ★ 3.5
TwentyRated ★ 2.5- Noryang: Sea of DeathRated ★ 3.0
CallRated ★ 2.5
Hansan: Rising DragonRated ★ 3.5
The Roundup: No Way OutRated ★ 3.0
The RoundupRated ★ 3.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.0
Our Secret DiaryRated ★ 3.0
My LoveRated ★ 3.0
Miss & Mrs. CopsRated ★ 3.5