Movies
Ratings
69
MinariRated ★ 2.5
ExhumaRated ★ 4.0
The Truman ShowRated ★ 4.0
The Boy and the HeronRated ★ 1.5
MoneyballRated ★ 4.5
Les MisérablesRated ★ 4.5
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 5.0
DunkirkRated ★ 3.0
MementoRated ★ 4.0
In TimeRated ★ 4.5
Minority ReportRated ★ 5.0
InceptionRated ★ 5.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0
3 IdiotsRated ★ 5.0
LucyRated ★ 4.5
Spirited AwayRated ★ 3.5
The ThievesRated ★ 3.0
Beauty and the BeastRated ★ 4.0
Frozen IIRated ★ 5.0
FlippedRated ★ 4.5