Titles you rated
Intimate StrangersRated ★ 4.0
Midnight RunnersRated ★ 2.0
One Fine Spring DayRated ★ 2.5
Captain America: The First AvengerRated ★ 3.5
Sing StreetRated ★ 4.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 3.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
Kamome DinerRated ★ 3.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 2.0
The Greatest ShowmanRated ★ 3.5
The Boy and the BeastRated ★ 4.0
The Day He ArrivesRated ★ 3.5
Gran TorinoRated ★ 3.0
Princess MononokeRated ★ 4.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 3.0
Hidden FiguresRated ★ 4.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 3.0
Loving VincentRated ★ 4.5
A Hard DayRated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.5