Titles you rated
Marriage, Not DatingRated ★ 3.0
Shopaholic LouisRated ★ 4.5
Songgot: The PiercerRated ★ 3.5
PastaRated ★ 3.5
Drinking SoloRated ★ 2.5
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 4.0
Cheese in the TrapRated ★ 2.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.0
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 4.0
The Good WifeRated ★ 4.5
Dr. RomanticRated ★ 4.0
Dream High 2Rated ★ 2.0
Dream HighRated ★ 3.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0
Fight For My WayRated ★ 3.5
The NewsroomRated ★ 4.0
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
Reply 1997Rated ★ 4.0
Hanzawa Naoki Season 1Rated ★ 5.0
Another Miss OhRated ★ 4.0