Movies
Ratings
771
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Linda Linda LindaRated ★ 3.0
Drive My CarRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.0
Being John MalkovichRated ★ 3.0
SupermanRated ★ 3.5
The WailingRated ★ 3.0
Marona's Fantastic TaleRated ★ 3.0
The Green RayRated ★ 2.5
TitaneRated ★ 2.5
The HoldoversRated ★ 3.0
One Cut of the DeadRated ★ 3.0
The ConciergeRated ★ 3.0
Happy as LazzaroRated ★ 3.0
Anatomy of a FallRated ★ 3.5
Late Night With the DevilRated ★ 2.5
Love Lies BleedingRated ★ 2.5
Feels Good ManRated ★ 3.0
Poor ThingsRated ★ 3.0
All About Lily Chou-ChouRated ★ 2.5