Titles you rated
AdolescenceRated ★ 4.0
SarazanmaiRated ★ 4.0
Umamusume: Pretty Derby Road to the TopRated ★ 3.0- K-ON!!Rated ★ 3.0
- K-ON!Rated ★ 3.5
Revolutionary Girl UtenaRated ★ 5.0
Today's Menu for the Emiya FamilyRated ★ 3.5
Recipe for FarewellRated ★ 3.0
Uma Musume Pretty DerbyRated ★ 3.0
Uma Musume Pretty DerbyRated ★ 3.0
Revue StarlightRated ★ 5.0
Uma Musume Pretty DerbyRated ★ 3.0
Frieren: Beyond Journey's End Season 2Rated ★ 4.0
Land of the LustrousRated ★ 3.5
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 4.0
IDOLiSH7Rated ★ 4.0
The Elusive SamuraiRated ★ 3.0
CitrusRated ★ 4.0
Inspector KooRated ★ 3.0
PenguindrumRated ★ 5.0