Movies
Ratings
259
Things to ComeRated ★ 4.5
Moonrise KingdomRated ★ 4.0
Like Father, Like SonRated ★ 3.5
BrokerRated ★ 3.5
The WrestlerRated ★ 4.0
The Two PopesRated ★ 4.0
Hunter KillerRated ★ 3.0
The Danish GirlRated ★ 3.5
Sorry We Missed YouRated ★ 4.5
JokerRated ★ 5.0
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 4.0
Full Metal JacketRated ★ 4.5
Mystic RiverRated ★ 4.0
The Florida ProjectRated ★ 4.0
The Equalizer 2Rated ★ 3.5
The HighwaymenRated ★ 2.5
SearchingRated ★ 4.0
Dead Poets SocietyRated ★ 4.5
The Night Comes for UsRated ★ 1.5
The Purge: AnarchyRated ★ 3.0