Movies
Ratings
76
Ice Age: The MeltdownRated ★ 4.0
The Polar ExpressRated ★ 4.0
The Golden CompassRated ★ 4.0
Summer WarsRated ★ 5.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 4.0
The Simpsons MovieRated ★ 3.0
Nausicaä of the Valley of the WindRated ★ 4.0
Wallace & Gromit: The Curse of the Were-RabbitRated ★ 4.0
King and the ClownRated ★ 3.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 4.0
SnowpiercerRated ★ 4.0
The Da Vinci CodeRated ★ 5.0
RatatouilleRated ★ 4.0
Mamma Mia!Rated ★ 4.0
Night at the MuseumRated ★ 3.0
3 IdiotsRated ★ 5.0
MadagascarRated ★ 4.0
Toy Story 3Rated ★ 4.0
Tazza: The High RollersRated ★ 3.0- Take OffRated ★ 4.0