Series
Ratings
417
As You Stood ByRated ★ 2.5
The Murky StreamRated ★ 3.0
Queen MantisRated ★ 3.0
The ResurrectedRated ★ 3.0- TarotRated ★ 3.0
Genie, Make a WishRated ★ 3.0
You and Everything ElseRated ★ 4.5
Head Over HeelsRated ★ 3.0
Low LifeRated ★ 3.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 3.0
Nine PuzzleRated ★ 2.5- Unknown SeoulRated ★ 3.5
Squid Game Season 3Rated ★ 2.0
Resident PlaybookRated ★ 2.5- More Beautiful Than HeavenRated ★ 3.5
Hyper KnifeRated ★ 3.0
The Devil's Plan 2Rated ★ 3.0
Friendly RivalryRated ★ 4.0
Never Give UpRated ★ 3.5