Movies
Ratings
138
What's Eating Gilbert GrapeRated ★ 4.0
DunkirkRated ★ 5.0
No Other ChoiceRated ★ 3.0
HappyendRated ★ 5.0
JudgementRated ★ 4.5
Happy TogetherRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 4.0
Porco RossoRated ★ 4.0
The BrutalistRated ★ 5.0
The GodfatherRated ★ 3.5
Back to the FutureRated ★ 5.0
Mood IndigoRated ★ 5.0- Persona: SulliRated ★ 4.0
Turtles Are Surprisingly Fast SwimmersRated ★ 2.5
The Last 10 YearsRated ★ 4.0
After the RainRated ★ 4.5
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 4.0
A Whisker AwayRated ★ 4.0
The MaskRated ★ 4.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 3.5