Titles you rated
The Big SwindleRated ★ 5.0
Fist of LegendRated ★ 3.0
Van HelsingRated ★ 3.0
Dreamer: Inspired By a True StoryRated ★ 4.0
The City of ViolenceRated ★ 4.0
VolcanoRated ★ 4.0
Sex Is ZeroRated ★ 3.0
I, RobotRated ★ 4.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 4.0
Eye For An EyeRated ★ 4.0
Toy StoryRated ★ 4.0
Blade: TrinityRated ★ 5.0
CasperRated ★ 3.0
ClickRated ★ 2.0
xXxRated ★ 3.0
Final DestinationRated ★ 4.0
KnowingRated ★ 3.0
SwiriRated ★ 5.0
Paranormal ActivityRated ★ 3.0
Once Upon a Time in a BattlefieldRated ★ 4.0