Titles you rated
Serial Experiments LainRated ★ 4.0- Saikano: The Last Love Song on This Little PlanetRated ★ 3.5
Blood+ (Blood Plus)Rated ★ 3.0
Twin Star ExorcistsRated ★ 2.5- Kino's Journey: The Beautiful WorldRated ★ 4.0
Made In Abyss: The Golden City of the Scorching SunRated ★ 5.0
Chainsaw ManRated ★ 3.0
Summer Time RenderingRated ★ 2.5
DARLING in the FRANXXRated ★ 3.5
A Certain Magical IndexRated ★ 3.0
Kabaneri of the Iron FortressRated ★ 3.0- NarutaruRated ★ 4.0
Bokurano: OursRated ★ 4.0
ShirobakoRated ★ 3.5- Lagrange: The Flower of Rin-neRated ★ 2.5
- Valvrave the Liberator 1st SeasonRated ★ 2.5
Eden of the EastRated ★ 3.0- Space BrothersRated ★ 3.5
Fate/ZeroRated ★ 2.5
Code Geass: Lelouch of the Rebellion R2Rated ★ 3.5