Series
Ratings
18
Everyday HostRated ★ 4.5- InuYashaRated ★ 5.0
- 소년탐정 김전일 Original 2기Rated ★ 5.0
- 소년탐정 김전일 Original 3기Rated ★ 5.0
Haikyu!! To the TopRated ★ 4.5
Junji Ito CollectionRated ★ 5.0
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 1.5
Gintama'Rated ★ 4.5
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 3.5- 명탐정 코난Rated ★ 4.5
Haven't You Heard? I'm SakamotoRated ★ 2.5
Chainsaw ManRated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 4.0
Oshi no KoRated ★ 2.5
MashleRated ★ 1.5
The Elusive SamuraiRated ★ 4.5
From Bureaucrat to Villainess: Dad's Been Reincarnated!Rated ★ 4.5
Slam DunkRated ★ 3.5