Titles you rated
 One Battle After AnotherRated ★ 5.0 One Battle After AnotherRated ★ 5.0
 No Other ChoiceRated ★ 3.0 No Other ChoiceRated ★ 3.0
 HellraiserRated ★ 3.5 HellraiserRated ★ 3.5
 TekkonkinkreetRated ★ 4.5 TekkonkinkreetRated ★ 4.5
 The ThingRated ★ 4.0 The ThingRated ★ 4.0
 ChallengersRated ★ 4.5 ChallengersRated ★ 4.5
 Mr. NobodyRated ★ 4.5 Mr. NobodyRated ★ 4.5
 Being John MalkovichRated ★ 4.0 Being John MalkovichRated ★ 4.0
 Linda Linda LindaRated ★ 4.0 Linda Linda LindaRated ★ 4.0
 Requiem for a DreamRated ★ 5.0 Requiem for a DreamRated ★ 5.0
 A Clockwork OrangeRated ★ 4.0 A Clockwork OrangeRated ★ 4.0
 Django UnchainedRated ★ 4.5 Django UnchainedRated ★ 4.5
 Inglourious BasterdsRated ★ 4.0 Inglourious BasterdsRated ★ 4.0
 Stop Making SenseRated ★ 5.0 Stop Making SenseRated ★ 5.0
 Save the Green Planet!Rated ★ 4.5 Save the Green Planet!Rated ★ 4.5
 SuspiriaRated ★ 4.0 SuspiriaRated ★ 4.0
 The DescentRated ★ 3.0 The DescentRated ★ 3.0
 District 9Rated ★ 4.5 District 9Rated ★ 4.5
 AntichristRated ★ 4.5 AntichristRated ★ 4.5
- LoversRated ★ 0.5