Series
Ratings
105- Fullmetal AlchemistRated ★ 3.5
UnnaturalRated ★ 4.0- Magical Girl Madoka MagikaRated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 3.5- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.5
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.0
Steven Universe FutureRated ★ 3.5- Doctor Who 50th Anniversary: The Day of the DoctorRated ★ 4.5
- Doctor Who: The Time of the DoctorRated ★ 4.0
Steven UniverseRated ★ 4.5
Steven UniverseRated ★ 4.5
The Haunting of Hill HouseRated ★ 4.0
Santa Clarita DietRated ★ 3.5
Santa Clarita DietRated ★ 3.5
Santa Clarita DietRated ★ 4.0
The WitcherRated ★ 3.5
The Umbrella Academy Season 1Rated ★ 3.5