Titles you rated
Crayon Shin-chan: The Adult Empire Strikes BackRated ★ 4.0- Inside Men: The OriginalRated ★ 4.5
The TerminalRated ★ 3.5
Green BookRated ★ 5.0
ArrivalRated ★ 3.5
SearchingRated ★ 4.5
WhiplashRated ★ 5.0
MoneyballRated ★ 5.0
The TerminatorRated ★ 5.0
Castaway on the MoonRated ★ 4.5
GladiatorRated ★ 4.5
BargainRated ★ 4.5
ContactRated ★ 4.5
Batman BeginsRated ★ 4.5
Shaolin SoccerRated ★ 4.0
Fight ClubRated ★ 4.0
HerRated ★ 3.5
Die HardRated ★ 4.5
The Face ReaderRated ★ 4.0
AladdinRated ★ 4.0