Titles you rated
My Liberation DiaryRated ★ 4.0
Chainsaw ManRated ★ 3.5
Alice in Borderland Season 3Rated ★ 2.5
Crime Scene ZeroRated ★ 4.5
Squid Game Season 3Rated ★ 2.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 5.0
Baby ReindeerRated ★ 4.0- Good PartnerRated ★ 5.0
Monogatari Series: Off & Monster SeasonRated ★ 4.0
A Killer ParadoxRated ★ 5.0
The BoysRated ★ 4.0
The BoysRated ★ 4.0
The BoysRated ★ 4.0
See You in My 19th LifeRated ★ 3.5