Titles you rated
Marriage StoryRated ★ 3.0
Green BookRated ★ 3.5
The Last DuelRated ★ 4.0
Dune: Part TwoRated ★ 5.0
OppenheimerRated ★ 4.0
The KingRated ★ 4.0
The CreatorRated ★ 3.0
Black WidowRated ★ 3.0
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 3.0
EternalsRated ★ 3.5
Black Panther: Wakanda ForeverRated ★ 2.0
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 3.0
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 3.5
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 3.0
Top Gun: MaverickRated ★ 5.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 4.5
Past LivesRated ★ 4.5
WhiplashRated ★ 4.0
BraveRated ★ 3.0
CinderellaRated ★ 2.5