Movies
Ratings
493
Ford v FerrariRated ★ 5.0
Taken 2Rated ★ 3.5
CocoRated ★ 5.0
The Age of ShadowsRated ★ 3.5
The MummyRated ★ 3.0
MinionsRated ★ 4.0
Justice LeagueRated ★ 2.5
JokerRated ★ 4.5
ExitRated ★ 4.0
Frozen IIRated ★ 4.0
Forbidden DreamRated ★ 3.5
SicarioRated ★ 4.0
UnbowedRated ★ 4.0
Ghost in the ShellRated ★ 4.0
OldboyRated ★ 4.0
Bird BoxRated ★ 3.5
The Great GatsbyRated ★ 4.0
Finding DoryRated ★ 3.5
Mission: Impossible - FalloutRated ★ 4.0
AladdinRated ★ 4.5